Wachtwoord vergeten    Wachtwoord aanvragen
13 februari | 2019

Bestuurssollicitaties

Wil jij een jaar lang aan het roer staan van een van de grootste juridische faculteitsverenigingen van Nederland? Grijp je kans!

De sollicitaties voor het 59e bestuur der JFR zijn vanaf 1 maart geopend!

Houd jij van een uitdaging? Zoek jij de perfecte manier om jezelf op de kaart te zetten en jouw CV uit te breiden met deze once in a lifetime opportunity? Solliciteer dan nu voor het 59e bestuur der JFR en doe recht aan je toekomst!

Vragen over een bestuursjaar? Neem contact op met een van de bestuurders! 

Voorzitter - Jasper van der Salm: Voorzitter@jfr.nl;                        
Secretaris - Wessel Spaninks: Secretaris@jfr.nl;                 
Penningmeester - Senne Markesteijn: Penningmeester@jfr.nl;              
Commissaris Interne Betrekkingen - Levi Tas: Intern@jfr.nl;     
Commissaris Carrière - Irene Papoudis: Carriere@jfr.nl;      
Commissaris Marketing - Callista de Neve: Marketing@jfr.nl;
Commissaris Onderwijs - José Sitton: Onderwijs@jfr.nl; 

Sollicitaties zijn geopend tot en met 4 april om 12:00 uur!

Bestuursjaar:

Sta een jaar lang full-time aan het roer van een van de grootste juridische faculteitsverengingen van Nederland! Grijp deze kans met beide handen aan en zet je samen met zes mede-bestuursgenoten in voor jouw vereniging! Lees alles wat er te weten valt over een bestuursjaar op de bestuurspagina en bereid je voor op het beste jaar van jouw leven!

Sollicitatieprocedure:

Wil jij solliciteren voor het 59e bestuur der JFR? Je sollicitatie begint met het schrijven van je motivatiebrief, waarin je toelicht welke twee functies jouw voorkeur hebben. Je motivatiebrief stuur je samen met je CV op naar intern@jfr.nl voor 4 april 12:00 uur.

Heb je nog vragen? Of wil je graag meer informatie over een bestuursjaar bij de JFR? Schroom dan niet om contact met ons op te nemen. We vertellen je graag meer over onze functies, het bestuursjaar en onze ervaringen!





Terug
Deze website maakt gebruik van cookies

Wij gebruiken cookies voor functionele, analytische en marketingdoeleinden. Door op "accepteren" te klikken ga je ermee akkoord dat wij cookies gebruiken. Je kan op onze site ons cookiebeleid raadplegen.

Cookies zelf instellen

Een cookie is een klein tekstbestand dat op uw computer of mobiele toestel wordt opgeslagen en dat bij volgende bezoeken wordt opgeroepen.

Uw toestemming geldt voor de volgende gebieden:

   
Zelf instellen